Boyama Oyunu Bayrak Europe2

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.00.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Yea Studio. Co., Ltd.
Bu mükemmel oyun çocukların çok hoşuna gidecek. Siz de hemen indirin ve deneyin.

Bu oyunun içinde çocuklar için hazırlanmış olan birbirinden farklı pek çok boyama sayfası bulunmaktadır. Boyama yapan çocuğun hem el kasları hem renk ve zevk algısı hem de boyadığı resmin içeriğine göre zeka yapısı gelişmektedir. Bu mükemmel oyunda çocuklar Avrupa ülkelerini ve bu ülkelerin bayraklarını öğretecek. Boyama sayfalarında bayrakları öğrenen çocuklar bu konuda hiç zorlanmayacak. Harika özellikleri olan bu oyunu siz de çok beğeneceksiniz. 

 Miniklerin gelişimi için altın anahtar olan bu yepyeni oyun sizin de çok hoşunuza gidecek. Çocukların verimli zaman geçirmesine zemin hazırlayan bu oyun anne ve babaların da onayını almıştır. İşte bu mantık ile yola çıkan uzmanlarımız çocuklarınız için bu oyunu geliştirdi. Oyunun mantığı son derece basittir.Bu oyunda pek çok ülkenin bayrağı bulunmaktadır. Çocukların yapması gerekense bu bayrakları uygun renklere boyamak olacak.  Bu oyun ile meşgul olan çocuğun hem el kasları ile birlikte motor gelişimi, renk ve güzellik algısı, hem de bayraklar ile ilgili bazı bilgilere sahip olacaktır.

Çocuğunuza bu konuda yardımcı olmak ve onun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basıp ona en büyük yardımı yapabilirsiniz. Çocuğunuz ile beraber de oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde onun geliştiğini gördükçe siz de çok mutlu olacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Boyama Oyunu Bayrak Europe2 indir